SUNNY SN50QFPRL-A14S 50'' 127 EKRAN QLED FHD ANDROID TELEVIZYON
Stok Miktarı : 7
SUNNY SN50QFPRL-A14S 50 inç QLED FHD Android televizyon, geniş ekran deneyimini akıllı TV özellikleriyle bir araya getirir. Canlı renkler sunan QLED paneli, Full HD çözünürlüğü ve Android tabanlı akıllı arayüzü sayesinde film, dizi, yayın ve uygulama deneyimini daha keyifli hale getirir. Dahili uydu alıcısı ve Wi-Fi bağlantısı ile günlük kullanımda pratik bir çözüm sunar.
Ürün Özellikleri
Marka Sunny Model SN50QFPRL-A14S
Ekran Boyutu 50 inç / 127 cm Çözünürlük 1920 x 1080 Full HD
Görüntü Teknolojisi QLED İşletim Sistemi Android TV / AOSP Android Smart
Yenileme Hızı 60 Hz Ses Çıkışı 2 x 8 W