2006 yılında EVCENTER ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ LTD.ŞTİ   adı altında  sancaktepe ve sultanbeylide 2 mağaza ile başlayan firmamız; Gelişen vizyonu  ile Şube sayısını çoğaltarak 2020  yılı itibari ile 7 şubesi ile  perakende mağazacılığında hızlı ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir. Türkiye’nin çeşitli  il ve ilçelerinde  hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 
Müşterilerine en çok güven duyulan  uluslararası ve yerli markaları;elektronik,beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, ana gruplarından oluşan 50.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır. Çok katlı mağazalarımız müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.
 
Müşterilerimize sunduğumuz nakit ,kredi kartlı ,banka kredili ve hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlar ile kaliteli hizmetimizi, 150 çalışanımızla siz değerli müşterilimize sunmaya devam edeceğiz. EVCENTER ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ LTD.ŞTİ olarak  geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri memnuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla yeni Şubelerimizle Türkiye”nin farklı bölge ve illerinde de  büyümemizi sürdüreceğiz.