GOLDMASTER GM-7149 BRAVO SAC KESME MAKINESI
GOLDMASTER GM-7149 BRAVO SAC KESME MAKINESI

GOLDMASTER GM-7149 BRAVO SAC KESME MAKINESI

Fiyat : ₺310,00(KDV Dahil)
ADET :

Goldmaster Bravo Gm-7149 Saç Kesme Makinesi

4cm kesme genişliği
(3,6,9,12cm) ayarlanabilir kesme bıçakları
AC motor
Kablolu kullanım
Sessiz çalışma

İşlevsel tasarımının yanı sıra erkeklerin ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere de sahip olan Goldmaster GM-7149 Bravo Saç Kesme Makinesi, kablolu kullanım sayesinde kesintisiz güç almanızı sağlıyor. Siyah rengiyle ilk bakışta dikkat çeken ürünü sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye seçeneği olarak da değerlendirebilirsiniz. Yüksek güç avantajı sunan özel tasarımıyla uzun yıllar kullanıma izin veren Goldmaster saç kesme makinesi, saçlarınızı istediğiniz stilde şekillendirmenize yardımcı oluyor. 

Ergonomik Tasarıma Sahip Goldmaster Bravo

  • Sertleştirilmiş ultra keskinliğe sahip olan özel bıçaklarıyla saçlarınızı sorunsuz bir şekilde şekillendirmenize yardımcı olan ürün ile saç ve sakallarınızı istediğiniz kısalıkta kesebilirsiniz. 
  • 4 farklı uzunlukta takılıp çıkarılabilen tarak aparatlarıyla konforlu kullanım avantajı sunan saç kesme makinesi, sessiz çalışma fonksiyonuyla dikkat çekiyor. 
  • AC motoru sayesinde uzun ömürlü kullanım sunan Goldmaster Bravo, kablolu kullanım detayı sayesinde kesintisiz güç sağlıyor.
  • Kablo kısmında yer alan asma halkası ile dikkat çeken ürünü yer kaplamaması için dilediğiniz yere asabilirsiniz. 
  • Sert plastik dış gövdeye sahip olan Goldmaster saç kesme makinesi, ele tam oturuyor ve çalışma esnasında kaymıyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Yüksek performans sunan teknik özelliklere sahip olan Goldmaster saç kesme makinesi, kaliteli malzeme seçimi ve konforlu kullanım avantajıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

  • Kullanım Şekli: Kuru Kullanım
  • Kablosuz Kullanım: Yok
  • Kullanım Bölgesi: Saç, Sakal
  • Kullanım Türü: Kablolu
  • Renk: Siyah

Yerli Marka Goldmaster Hakkında

1975 yılında Türkiye'nin ilk elektrikli ev aletleri üreticilerinden biri olarak faaliyetlerine başlayan Goldmaster, kısa sürede büyük başarılara imza atmış ve kullanıcıların güvenini kazanmıştır. İlerleyen yıllarda kullanıcıların ihtiyaç duyduğu her türlü elektrikli ev aletinin yanı sıra kişisel bakım ürünlerinin üretimine de başlayan marka, dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak başarısını kanıtlamıştır. 

 

 

 
Islak / Kuru Kuru Kullanım
Kablosuz Kullanım Yok
Kullanım Bölgesi Saç, Sakal
Kullanım Türü Şarjlı
Renk Siyah
Şarj Durumu Göstergesi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SGGOLD818361